В рамките на инициативата „Равни права – Равни възможности“ успешно приключи тридневно обучение на тема: „Европейски ценности и права на човека“! Инициативата е част от проекта „Права и ценности“, финансиран от Европейския съюз и Фондация Работилница за граждански инициативи изпълняван от Сдружение „Амала-приятели“, в партньорство с Фондация ЕКИП.
По време на обучението участниците имаха възможност да се запознаят с важни аспекти на равноправието и социалната справедливост. Програмата включваше интерактивни модули, практически задачи и дискусии, които целяха да подпомогнат разбирането за силата и смисъла на равните права и значението им  при осигуряването на личностни и общностни възможности за пълноценен живот и реализация.
Младите хора бяха изключително активни участници в процеса. Те споделяха своите преживявания, личен опит и идеи, допринасяйки за общата атмосфера и процеса на научаване.
Продължаваме да работим за едно по-справедливо и равноправно общество!